Zdielajte

Pokiaľ patríte medzi vášnivých lyžiarov alebo cestovateľov a na vaše cesty potrebujete výlučne väčší objem, ukážeme vám, ktoré strešné boxy vám ho zaručene ponúknu. Navyše sme vybrali tie najkvalitnejšie, čo ocení každý, kto sa na cestách cíti rád spoľahlivo, bezpečne a navyše pôsobivo.

 

Priestranný a odolný

Strešný box Northline Tirol XL je priestranný strešný box do ktorého sa zmestí až 460 litrov objemu. Okrem toho,  je jeho používanie mimoriadne jednoduché a oceníte predovšetkým to, že sa k svojej batožine dostanete z oboch strán strešného boxu.

Vyrobený je z vysoko odolného ABS plastu a jeho telo je zosilnené. Pevný, kvalitný a samozrejme odolný strešný box s ktorým sa môžete cítiť dobre na každej ceste.

 

Strešné boxy 2

Technologicky vyspelý

Strešný box Thule Touring 780 má skosený tvar a dostanete do neho skutočne všetko, čo potrebujete. Zmesí sa do neho 420 litrov a na cestách vás nebude nijako obmedzovať. Dobrou výbavou je aj protišmyková podložka, ktorá sa vám osvedčí najmä v prípade kolíznych situácií a pri nepriaznivých podmienkach na cestách. Tento strešný box nájdete v čiernej a titánovej verzii, v závislosti od toho, ktorý z nich sa vám zapáči viac.

Pre veľkých labužníkov

Niečo tu máme aj pre skutočných labužníkov strešných boxov. Strešný box Thule Excellence Titan XT Titan má nielen jedinečný dizajn,  ale je zároveň vybavený aj pokročilými prvkami aerodynamiky.

Strešný box je vylepšený o difuzér, ktorý usmerňuje prúdenie vzduchu okolo boxu. Vybavený je takisto automatickou fixáciou zaťaženia, integrovaným indikátorom pre rýchle a bezpečné uchytenie a centrálnym uzamykacím systémom.

Strešné boxy

Tieto aj ďalšie exkluzívne strešné boxy, ktoré splnia očakávania každého vodiča nájdete aj na stránke pneumatiky.sk. Na výber máte množstvo strešných boxov, strešných nosičov, ale aj iných doplnkov pre vaše vozidlo a bezpečné cesty.