Zdielajte

Už naši predkovia veľmi dobre vedeli, že mäso je mimoriadne prospešné pre naše zdravie – obsahuje množstvo bielkovín a vitamínov (predovšetkým vitamín B), ktoré sú nevyhnutné pre správnu funkciu nášho organizmu. Mäso je taktiež dôležité pre rast vlasov, nechtov či svalov, ale i na tvorbu hormónov či enzýmov. Dnešný človek konzumuje mäso vcelku pravidelne, no nájsť na trhu skutočne kvalitné a zdravé mäso, môže byť veľa krát problém. Nikto z nás snáď nechce hydinu, ktorá bola „nadopovaná“ antibiotikami či podobnými škodlivinami, ktoré sú automaticky nevhodné pre ľudské telo.

Predaj domácej hydiny

Predaj hydiny je v súčasnosti rozšírený, keďže je nielen cenovo veľmi výhodná, ale aj mimoriadne bohatá na vitamíny, ba dokonca antioxidanty! Rozumné množstvo je približne 100 gramov za deň, takže ak je vaša spotreba mäsa vyššia, mali by ste ju určite znížiť. Je ťažké povedať, ktorý druh mäsa je najzdravší, no hydina vždy bola, je a aj bude „najľahšia“, veď nie nadarmo ju uprednostňuje väčšina športovcov. Ak vám chýba železo, vápnik, selén či horčík, určite pouvažujte o domácej hydine, ktorá si všetky tieto, ale i mnohé ďalšie látky v sebe udržiava! Koniec koncov je mimoriadne jednoduchá a vcelku aj rýchla na prípravu, takže ak máte radi jednoduché, rýchle no výdatné jedlá, hydina je snáď najideálnejšia zo všetkých druhov mäsa!

Firma TOP-FARM ponúka rozvoz domácej hydiny ako sú kačky, husi, sliepky či kohúty, a to na celom území Slovenska, ba po dohode dokonca aj v zahraničí! Ak aj vám záleží na kvalitných výrobkoch, ktoré sú okrem iného aj mimoriadne chutné, určite neváhajte a dajte prednosť domácej hydine, ktorá žije v ekologickom prostredí vo výbehoch. Pocíťte aj vy pravú chuť mäsa, ktorá sa bohužiaľ v dnešných hypermarketoch postupne, ale isto vytráca.