Zdielajte
Najlepšie kuracie krídla na gril! S medom alebo chilli!

Rozpáľte gril alebo rúru a pustite sa do prípravy krídel! Kuracie krídla sú ako stvorené na letné grilovanie. Sú pripravené hneď, a ak ich predtým naložíte do marinády, budete mať fantastický obed alebo večeru! Ak nemáte gril, môžete si kúpiť na e-shope www.hawaj.sk.

Nájdete tu plynové grily, grily na drevené uhlie. Pre gurmánov ponúkame lávové grily, a pre tých, ktorí majú v obľube špekačky upečené na ihle, široký výber záhradných ohnísk.

Najlepšie kuracie krídla na gril! S medom alebo chilli!

Kuracie krídla sú lacnou a chutnou ingredienciou, ktorú možno pripraviť na tisíc spôsobov. Toto jedlo milujú všetci vrátane detí a najlepšie je marinované. Môžete pripraviť pikantnú verziu, sladkú, je to na vás. Môžete pridať nielen chlieb, ale aj zeleninu. A nezabudnite na dipy, do ktorých si môžete mäso namáčať. Tieto recepty sú vhodné do rúry, ale samozrejme aj na gril.

Kuracie krídla sú šťavnaté, takže sa výborne hodia na letné grilovacie párty. Sú menšie a majú menej mäsa, takže si ich jednoducho musíte kúpiť väčšie množstvo, aby ste ich dostali všetky. Tieto recepty sú perfektné a určite ich vyskúšajte čo najskôr, kým je vonku pekne.