Zdielajte
Moderné školské bufety: To je ReFresh Bistro!

 

Mnohé školy nie sú vybavené školskými bufetmi a ak už aj sú, tak vyzerajú ako z minulého storočia. S revolúciou však prišlo ReFresh Bistro, ktoré vyniká skutočne v mnohých smeroch. O tom si však povieme viac v nasledujúcich riadkoch tohto článku.

ReFresh Bistro vytvoril najväčšiu sieť školských bufetov na území Českej republiky. Áno, presne tak. Aktuálne prevádzkuje viac ako 50 pobočiek, avšak v Česku. V pláne však je, že do dvoch rokov otvorí nejaké z pobočiek aj na Slovensku. Mnohé slovenské školy totiž majú obrovský záujem o toto bistro. Dôvodom je najmä moderná infraštrukútra, ktorá ReFresh Bistru zaručene nechýba.

Priestory pre študentov

Ak si predstavíte klasický školský bufet, pravdepodobne sa vám pred očami zjaví klasické bufetové okienko. To bolo pre mnohých študentov skôr frustrujúce. Refresh bistro má však pre všetkých žiakov pripravené komfortné gauče a posedenie, kde môžu tráviť čas počas prestávok. Rozhodne ide o výborné riešenie, pretože vďaka tomu bude mať každý žiak priestor na oddych a relax.

Vždy čerstvé pokrmy

Ako už z názvu vyplýva, refresh bistro pripravuje neustále čerstvé a zdravé pokrmy, ktoré si môžu školáci zakúpiť. Výhodou je skutočnosť, že sú vo výhodných cenách, ktoré si môže dovoliť rozhodne každý. Okrem iného, narozdiel od iných školských bufetov, ReFresh bistro má v ponuke aj platbu kartou, čo rozhodne urýchli aj celý proces. Taktiež je známe, že tento školský bufet zamestnáva predovšetkým starších ľudí alebo študentov, ktoré zvládnu vyšší nápor zákazníkov počas prestávok. Výrazne im to však uľahčujú moderné metódy platby a objednávania si jednotlivých pokrmov.

Máte záujem aj vy? Neváhajte sa ozvať! Zatiaľ mali záujem mnohé školy z Bratislavy, no ak viete, že do vašej školy ReFresh Bistro jednoducho patrí, určite sa ozvite!