Zdielajte

V dnešnej dobe sa každý pokúša o finančné zabezpečenie do budúcnosti. Problémom je, že mnohí zaspali na vavrínoch a prebúdzajú sa až teraz, kedy si začínajú uvedomovať neistotu, ktorú prinášajú financie. Inflácia rokmi narastá a obeh bankoviek sa zväčšuje, čím prudko klesá ich hodnota. Peniaze, ktoré máte uložené na svojom bankovom účte môžu mať o desať rokov aj o polovicu nižšiu hodnotu. Nikto nevie čo príde, kedy vláda oznámi krízu a ľudia pochopia, že nezmôžu vôbec nič, a že svoje peniaze už nezachránia pred klesnutím ich hodnoty.

Ceny v obchodoch za stavebný materiál či potraviny prudko stúpajú a nám obyčajným ľuďom neostáva iné, len si brať pôžičky a hypotéky. Banky sa stávajú monopolom na peniaze a nikto si to plne neuvedomuje. Jediné čo nás môže zachrániť je stabilné zlato. Zlaté mince nikdy neboli dostupnejšie ako dnes. Ich vlastníctvo z vás môže urobiť o niečo bohatších ľudí, pretože investičné zlato na svojej cene neklesne, ale naopak, časom bude len rásť.

Kvalita versus kvantita

Drahé kovy sa vyznačujú svojou kvalitou a zlato a striebro medzi nich jednoznačne patria. Ich obmedzené množstvo vypovedá o ich hodnote a vy si ich kúpou môžete zabezpečiť aspoň nejakú istotu. Rozbehnuté internetové obchody so zlatými mincami v poslednej dobe zaznamenali nárast záujmu o zliatky, čím sa preukazuje prebudenie sa ľudí do reality, v ktorej to s peniazmi nie je až také rúžové. Kvantum peňazí v obehu, no s reálne nižšou hodnotou ako sa tvária, že majú.

Vyberte si aj vy

Skutočne široký výber mincí môže osloviť aj vás, možno vám nejaké chýbajú do vašej zbierky alebo práve nejakú môžete vytvoriť. Kúpa zlata je výhodná v tom, že je oslobodená od dane. Pravá cena zlata sa teda ukazuje v plnej hodnote. Dostupné je pre každého a to už aj online.