Zdielajte
Digital Online Marketing Commerce Sale Concept

Nakupovanie má hlavne pre nás ženy zvláštne kúzlo. Baví nás hľadať vytúžený kabát, perfektne sadnúce džínsy či skúšať si nové módne kreácie a nájsť si  ten najkrajší úlovok. No nebolo by predsa len jednoduchšie nakupovať na internete, kde nájdete všetko na jednom mieste? Či už milujete nakupovanie oblečenia, elektroniky, kníh alebo doplnkov do domácnosti, niet nad lacné nákupy na internete, kde si môžete vybrať zo širokého sortimentu za bezkonkurenčné ceny!

Aj vy milujete zľavy?

Určite ste sa už stretli s nakupovaním cez zľavové kódy. Pokiaľ nie, mali by ste to ihneď zmeniť. Výhodou tohto nákupu je najmä to, že si môžete vybrať sortiment, podľa jednotlivých kategórií za skutočne nízke ceny. Vy si vyberiete internetový obchod, kde máte záujem nakupovať. Zľavový portál vám ponúkne do tohto internetového obchodu zľavový kód alebo odkaz na zľavu.

Kód zľavového kupónu sa vytvorí automaticky po kliknutí na tlačidlo Pridať zľavový kupón kód kupónu je vždy jedinečný a môžete ho použiť pri nákupe len jeden krát.

Pokiaľ ste sa rozhodli pre nákup vašej vytúženej kabelky, smartfónu alebo máte záujem o výpredaj šperkov prostredníctvom zľavového kódu, zľavový portál vám ihneď zobrazí príslušnú zľavu na vami vybraný tovar, ktorý si budete môcť uplatniť pri objednávke. Táto zľava môže byť až vo výške 80% alebo vo forme určitej čiastky. V praxi to znamená, že pokiaľ sa rozhodnete nakúpiť napríklad elektroniku vo výške 400 eur, dostanete z celkového nákupu zľavu až  20 eur. Zľavový kód vyplníte pri objednávke do kolónky „zľavový kód“ a vaša celková suma sa zníži práve o túto čiastku.

Pokiaľ sa rozhodnete pre voľbu – odkaz na zľavu, náš zľavový portál vás presmeruje na internetovú stránku, ktorá práve ponúka daný sortiment so zľavou, ktorá môže byť až vo výške 80%. To sa už oplatí, nemyslíte?  Už aj vy veríte, že nakupovanie cez zľavové kupóny má naozaj výhody? Ušetríte si tak mnoho času, energie a najmä peňazí.

 

Rawpixel  / Dollar Photo Club